Home / O firmie

O firmie

Rok założenia Firmy 1994 Wpisana do KRS pod nr.0000168057 Forma prawna firmy: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008 nadany przez DNV.

Na rynku budowlanym jako Generalny Wykonawca działamy prawie 20 lat. Zrealizowaliśmy już wiele poważnych zadań inwestycyjnych za co otrzymaliśmy pozytywne opinie i referencje.

W zakresie Generalnego Wykonawstwa Inwestycji, realizujemy i projektujemy budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, przemysłowe, obiekty sakralne, rewitalizacje parków, sieci wod-kan oraz roboty inżynieryjne.


Posiadamy własny sprzęt do wykonania wszelkiego typu robót budowlanych ogólnych jak i branżowych jak również własne zaplecze techniczne. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz pracowników z uprawnieniami do wykonywania robót specjalistycznych, którzy zdobywali doświadczenie pracując na budowach krajowych i eksportowych. Nasza załoga stale podnosi swoją wiedzę i umiejętności przez różnorodne szkolenia czy seminaria.

Domena naszej firmy to zadowolenie klientów.

Powierzane nam zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo, sprawnie organizacyjnie, w oparciu o duże doświadczenie i wiedzę techniczno-budowlaną.

Konsekwentnie kierujemy się w swej działalności założonymi wartościami, takimi jak uczciwość, rzetelność i praworządność. Sponsorujemy wiele akcji charytatywnych wspierając chore dzieci oraz placówki dydaktyczne i oświatowe dla dzieci i młodzieży.


Firma nasza otrzymała kilkakrotnie miano ,,Lidera Regionu" i tym samym znalazła się w gronie najlepszych przedsiębiorców w regionie a także zrzeszona jest w elitarnym klubie ,,Gazel Biznesu" Ostatnio firma zdobyła wyróżnienie w Konkursie:Przejrzysta Firma, Gepardy Biznesu 2011, oraz Efektywna Firma 2011.

lat doświadczenia
% zadowolonych klientów
zrealizowanych projektów

Nasze referencje: